Дата: 21.10.2021 12:57

21 жовтня 2021р. відділом освіти, культури, молоді та спорту взято участь у онлайн-нараді, яку проведено КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти». На даній нараді обговорено питання щодо Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”, затвердженого постановою КМ України від 4 квітня 2018 р. № 237 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”» (в редакції Постанови КМ № 476 від 17.05.2021, що застосовується з 1 січня 2021 року із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 682 від 30.06.2021).

Роз’яснено рекомендації Міністерства освіти і науки України (лист від 11.08.2021 № 1/9-409 «Про деякі питання реалізації субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2021 році»).

Доведено наказ Департаменту освіти і науки облдержадміністрації                          від 02 вересня 2021 року № 613 «Про деякі питання організації підвищення кваліфікації», наказ  КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти»                 від 02 вересня 2021 року № 65а «Про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”» у 2021 році та з метою якісної організації підвищення кваліфікації педагогічних працівників області.

Зокрема, щодо підвищення кваліфікації вчителів ЗЗСО, які будуть навчати учнів 5-х класів у 2022-2023  н.р. - забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти, за освітніми галузями: мистецька, мовно-літературна, громадянська та історична, соціальна і здоров’я, збережувальна, технологічна, математична, фізична культура, природнича, інформативна.