В закладах загальної середньої освіти Кунківської сільської ради відбулись благодійні ярмарки

Дата: 22.09.2023 11:28

Напередодні Дня захисника та захисниць України в закладах загальної середньої освіти Кунківської сільської ради відбулись благодійні ярмарки. Зокрема, закладом загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с.Косанове на підтримку Збройних сил України провелено благодійний армарок «Разом до перемоги». Долучилися до заходу учні, батьки, вчителі та небайдужі жителі села. Кожен клас презентував свою імпровізовану ятку, де можна було знайти найрізноманітніші смаколики – від солодкої випічки, пирогів, фруктів до ситної піци. Спільними зусиллями учні вторгували вісім тисяч гривень. Усі кошти витратять на подарунки до Дня захисника та захисниці України для Героїв-земляків, які нині захищають усіх нас від російських окупантів.