Заробітна плата вчителям під час карантину зберігається

Вчителі не можуть бути позбавлені оплати праці, так само як вона не може бути скорочена під час дистанційного викладання. На цьому наголосив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет: питання виплати заробітних плат унормовано в Кодексі законів про працю та Галузевій угоді між МОН і Профспілкою працівників освіти і науки.

10:21 29.09.2021

Стоп Булінг!

На виконання листа Міністерства освіти і науки України «Щодо проведення в закладах освіти Всеукраїнського тижня з протидії боулінгу» в закладах загальної середньої освіти Кунківської сільської ради з 27 вересня до 01 жовтня 2021 року відбуватимуться заходи для попередження та протидії булінгу.

10:12 29.09.2021

Міжнародний день миру

21 вереcня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Не стали осторонь цього свята і заклади загальної середньої освіти Кунківської сільської ради. Так, учні ЗЗСО І-ІІ ступенів с.Косанове  взяли участь в акції «Ми за мир в усьому світі»

10:21 24.09.2021

22 вересня 2021 року відділом освіти, культури, молоді та спорту Кунківської сільської ради взято участь в онлайн-нараді з Департаментом гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації. Під час онлайн-наради обговорювались питання щодо харчування дітей в закладах освіти.

14:05 22.09.2021

7 вересня 2021 року відбулась онлайн-нарада з Департаментом гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації, під час якої розглядалось питання про невикористані залишки освітньої субвенції, що утворились станом на 01.09.2021р. в розрізі джерел їх формування.

14:35 07.09.2021